ПРО ІВЕНТ
КАЛЕНДАР
ПРО КУРЕНІ
КВИТКИ ТУТ
LOCO DICE, ROUSTAM / 01.10
КУРЕНІ МОЛОДІ
ПРО ІВЕНТ
КАЛЕНДАР
ПРО КУРЕНІ
КВИТКИ ТУТ
LOCO DICE, ROUSTAM / 01.10
КУРЕНІ МОЛОДІ
У зв'язку з погодними умовами, концерти, що заплановано у період з 20 по 24 вересня, відбуватимуться в артцентрі Closer (Нижньоюрківська, 31). Вхід вільний.
ОК, ЗРОЗУМІЛО
Close
У зв'язку з погодними умовами, концерти, що заплановано у період з 20 по 24 вересня, відбуватимуться в артцентрі Closer (Нижньоюрківська, 31). Вхід вільний.
ОК, ЗРОЗУМІЛО
Close
ПРО ІВЕНТ
Сезон вечірок у Куренях закінчується, але ми навіть не збиралися ностальгували — навпаки, закриваючи наш літній майданчик, ми вирішили перетворити трохи сумний привід на справжнє свято: посмішок, обіймів й танців до останнього.

І для цього нам потрібен був артист, якому було б під силу зробити останню вечірку такою, аби вона точно запам'яталася надовго. То ж гостем останньої вечірки сезону стане Loco Dice — зірковий діджей, чиє ім'я не потребує додаткового представлення. Замість цього просто нагадаємо, що в перекладі з іспанської «локо» — скажений, тож хочеться вірити, таким буде і настрій вечірки — танцюватимемо по літньому. В цей вечір йому компанію складе Roustam, який вже встигнув запалити у Куренях цього сезону і хотів скоріше ще раз повернутися, а ми не могли встояти перед ідеєю ще раз пережити ту ніч.

Святкувати будемо довго, весело та гучно. Так, аби у кожного залишився свій спогад про Курені, який буде гріти нас до нової зустрічі на зелених схилах Дніпра.
01.10.2021 / 18:00-02:30
Loco Dice (DE), Roustam (US)
КВИТКИ ТУТ
ТВІЙ КВИТОК
Настав час анонсувати 49-й, фінальний концерт нашої програми — закриття сезону. Для нього ми приберегли дещо цілком коштовне — Fima Trio, проєкт нашого доброго друга з Нью-Йорка, піаніста Фіми Чупахіна.

Цей вечір обіцяє бути витонченим і теплим. Навіть якщо надворі буде вже прохолодно, вас точно зігріє потужна енергія нашої сцени. Ми акумулювали її ціле літо — усі 48 попередніх концертів, де встигли і потанцювати, і поринути в ліричні мрії. Тепер час сповільнитись і зафіксувати відчуття на максимумі, занурюючись у прекрасні звуки Fima Trio.
30.09.2021 / 20:00
FIMA TRIO
НАЙБЛИЖЧІ ІВЕНТИ
ТВІЙ КВИТОК
Вечірка, яку влаштовуємо на честь закриття сезону, не прощальна, а «дозустрічальна» (якщо можна так сказати). Бо щойно прийдуть теплі дні ми знову чекатимемо на вас на вечірках просто неба — з найкращою музикою, якісним саундом, добрими коктейлями та кращими людьми цього міста.

2 жовтня до Києва повертаються наші добрі друзі з Ізраїлю Red Axes, щоб на мальовничих пагорбах Дніпра зіграти фанк, на якому вони знаються дуже добре. Втім, добре знаються вони й на постпанку, диско, хаусі, гаражному року й психоделічному техно — тож у першу суботу жовтня в Куренях на нас усіх чекає справжнє музичне божевілля (в найкращому сенсі цього слова).

Разом із ними в осінь нас проводжатимуть Bambu, Pavel Plastikk і Philipp Markovich. Останні, до речі, зіграють сет В2В — вже передчуваємо цей потужний осінньо-музичний вайб.
02.10.2021 / 16:00-02:30
ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ: RED AXES
ВЕРЕСЕНЬ
29.09
КВИТКИ ТУТ
Fima Trio
20:00
30.09
Чт
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Sera Shee
20:00
Ср
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Secret Avenue
20:00
28.09
Вт
КВИТКИ НЕЗАБАРОМ
TBA
20:00
27.09
Пн
ЖОВТЕНЬ
КВИТКИ ТУТ
Loco Dice, Roustam
18:00
01.10
Пт
Сб
02.10
16:00
Red Axes, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Bambu
КВИТКИ ТУТ
З понеділка по четвер влаштовуємо концерти, на яких будемо знайомити публіку з молодими українськими артистами. Назва «Пой сюди» є закарпатським діалектом, ця фраза означає «йди-но сюди». Сюди ми і запрошуємо наших гостей, аби зануритися у творчість молодих талантів.
Вже знайомий формат вечірок повертається цього літа. Цього року в програмі буде менше експериментальної музики та більше танцювальної. Вечірки щоп'ятниці, куди ми пропонуємо наряджатися у гарне вбрання і красиво святкувати завершення робочого тижня. Зберемося на головному танцполі просто неба в оточенні барів-куреней і зустрічатимемо захід сонця.
Суботні вечірки в Куренях. «Гойдати» публіку буде всесвітньо відомі виконавці: плануємо запрошувати артистів із найрізноманітніших куточків світу, аби кожен привніс частинку своєї культури та перетворив Курені на місце особливого затишку — музичного, культурного та візуального. Вхід за квитками.
Щонеділі влаштовуємо денну вечірку, де можна буде валятися на траві, слухати музику, смачно їсти й пити, та й взагалі просто неба робити усе, що вам заманеться.
ПРО КУРЕНІ
Ми перезапускаємо найстаріший український ресторан у новому форматі, щоб разом шукати тут нові враження, запрошувати один одного на обід, на вечірку, на фестиваль, на виставку, на концерт або на просто повалятися на газоні. Тепер Курені — це простір для досліджень. Смаків, звуків, образів, відчуттів і себе самих.
Ми знаходимось у Києві на Парковій дорозі 4. Тисни, щоб швидко знайти нас на карті.
А чому б не помножити вечірку на два? — подумали ми. І робимо це для тебе! Купуй квиток на два дні та подвоюй свій відпочинок на зелених схилах Дніпра.
Квиток на один день — Loco Dice, Roustam за ціною 400 грн

Квиток на два дні — Loco Dice, Roustam + Red Axes, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Bambu за ціною 600 грн
А чому б не помножити вечірку на два? — подумали ми. І робимо це для тебе! Купуй квиток на два дні та подвоюй свій відпочинок на зелених схилах Дніпра.
Квиток на один день — Red Axes, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Bambu за ціною 400 грн

Квиток на два дні — Red Axes, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Bambu + Loco Dice, Roustam за ціною 600 грн